Про конфлікт із відвідувачем магазину повідомила заявниця 8 листопада, близько 10-ї години ранку. Дана подія відбулася у продуктовій крамниці на вулиці Леся Курбаса.
Прибувши за викликом, патрульні втихомирили дебошира. При встановленні його особи з’ясувалося, що даний громадянин підозрюється у вчиненні крадіжки мобільного телефону.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Інспектори доставили підозрюваного до відділку поліції. Справою займається слідчий.