На Тернопільщині незабаром люди знову голосуватимуть за кандидатів у депутати. Саранчуківська сільська виборча комісія Бережанського району призначила повторні вибори депутата сільради в одномандатному виборчому окрузі №5, оскільки двоє кандидатів набрали однакову кількість голосів. Зокрема, представник політичної партії ВО «Свобода» Микола Гула та член Аграрної партії України Віра Сендецька за результатами волевиявлення місцевих жителів, отримали по 29 голосів. А Відповідно до частини 6 статті 85 Закону України «Про місцеві вибори», якщо найбільшу і водночас однакову кількість голосів виборців у виборчому окрузі набрали два або більше кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови, старости, територіальна виборча комісія призначає повторне голосування по цих кандидатурах.
Повторні вибори пройдуть у виборчому окрузі №5 – 19 листопада.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ