7 листопада, близько 1-ї години ночі, 28-річний водій Mitsubishi Pajero, аби уникнути зіткнення з вантажним автомобілем, виїхав на узбіччя, не впорався з керуванням та здійснив зіткнення із тимчасовою спорудою, яка розташована неподалік автозаправки.
Внаслідок ДТП автомобіль загорівся. Водій та пасажир отримали тілесні ушкодження. Їх забрала карета швидкої допомоги. Патрульні поліцейські здійснили охорону місця події та викликали слідчо-оперативну групу. Усі обставини з’ясовуються.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Зазначимо, що від початку року інспектори зафіксували понад 1000 ДТП.