За 555 тисяч гривень зремонтували частину місцевої дороги Снігурівка-Вишгородок (через Вербовець) у Лановецькому районі. Дорожники провели на об’єкті повну заміну основи та покриття.
Усього на замовлення Служби автомобільних доріг у Тернопільській області на автошляху оновлено 500 погонних метрів покриття, – повідомляє Терен.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«З огляду на обмежений бюджет, Служба автодоріг Тернопільщини в першу чергу робить магістральні дороги. Однак, щойно виникає можливість провести ремонт десь на дорозі місцевого значення – ми нею користуємося. Сподіваємося, що тепер мешканці навколишніх сіл пересуватимуться автошляхом комфортніше», – зазначив начальник Служби автодоріг Тернопільської області Богдан Юлик.