В Україні саме пенсіонери Тернопільщини найменше відчули зростання пенсій
Тернопільщина – область, де пенсіонери найменше відчули ріст пенсії. Про це розповіла голова Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Людмила Денісова. Згідно зі статистикою, яку вона оприлюднила, серед областей-лідерів за кількістю пенсіонерів, які отримали збільшення виплат, – Донецька, Луганська та Чернівецька. А от найменша кількість – у Тернопільській області.
Зокрема, найбільше зросли пенсії у жителів Донеччини – майже на 50%, Луганщини – на 44%, та Дніпропетровщини – на 42%, а у жителів Тернопільщини – лише на 14,5%.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина