Аграрії Тернопільщини продовжують збирати урожай. Уже зібрали майже 10 тисяч тонн гречки, а це на 3 тони гречки більше, аніж минулого року. Наразі збирають кукурудзу на зерно.
Найкращі показники по збору культур сьогодні у сільськогосподарських підприємств Борщівського району. Про це повідомили в управлінні обласній держадміністрації.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ