2 листопада книгу про Олександра Орляка, який загинув на Донбасі – презентує його мати
2 листопада Леся Орляк презентує тернополянам книгу про сина Олександра, який загинув на Донбасі. Видання під назвою «Ти зробив усе, що зміг» представлять у Тернопільській обласній філармонії. Розпочнеться захід о 17.30. Усіх небайдужих запрошують на зустріч.
Останні новини:
- Комісія облради підтримала Рік Леся Курбаса та Олени Кульчицької на Тернопільщині
- Асоціація міст України попереджає про повну катастрофу зупинки подачі води у містах. Відкрите звернення до Президента
- У Тернополі співробітники ТЦК мобілізували недієздатного чоловіка з інвалідністю
- Купальські історії Тернопільщини