У діток з Тернополя є нагода вивчити чи покращити навички з англійської мови. Для дітей 6-9 років, які з соціально-незахищених сімей, є чудова нагода зробити це безкоштовно, – повідомляє Погляд.
Сім’я ресторанів «Файного міста» спільно з «Профі-центром» продовжує уроки англійської мови щовихідних. Для участі в заняттях записуйтесь за телефоном: 097-7246983 (понед-п’ятн., з 10 до 17 год).
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Курсанти ЗСУ під керівництвом досвідчених інструкторів навчаються за стандартами НАТО