У Тернопільській ЗОШ №26 провели чемпіонат області з баскетболу. Змагалися учасники 2001 року народження і молодші. Силами мірялися 5 команд: Гусятинська, Збаразька, Чортківська ДЮСШ, ЗОШ №1 міста Зборова та КЗ ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту міста Тернополя.
За результатами змагань 5 місце – у команди Гусятинської ДЮСШ, 4-те – у команди Збаразької ДЮСШ. 3-тє місце посіли гравці ЗОШ №1 міста Зборова, 2-ге – баскетболісти з Чортківської ДЮСШ.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Переможцями чемпіонату стали вихованці КЗ ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту міста Тернополя (тренер Качмар Ю.Л).