Майже не щодня на лінію «102» надходять повідомлення від краян, які потерпіли від рук зловмисників. Всі вони незважаючи на застереження правоохоронців, продовжують залишати цінні речі в салоні автомобілів. Як наслідок, пошкоджене авто та відсутність цінностей, – пише Тернопільська Липа.
До правоохоронців обласного центру звернувся місцевий мешканець. Краянин зазначив, що став жертвою крадіїв.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Читайте також
За словами 27-річного тернополянина подія трапилась в нічний період. Потерпілий залишив транспортний засіб в дворі будинку, а вранці виявив пошкоджений навісний замок. Зловмисники побувавши в салоні авто, викрали елетроінстументи загальною вартістю двадцять тисяч гривень.
Відомості про подію внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до статті 185 Кримінального кодексу України.