Відтепер торець на одному з будинків у Южноукраїнську, що на Миколаївщині, прикрашений малюнком картини «Берегиня» Олега Шупляка. Пана Олега жартома називають українським Сальвадором Далі. Хоча він мешкає у Бережанах, про його картини-двовзори знають не лише в Україні, а й за кордоном. Фото своєї картини відтвореної на фасаді будинку художник виклав на своїй сторінці Facebook:
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Цими днями до мене звернулись люди з Южноукраїнська з проханням надати дозвіл на використання южномоєї “Берегині” для муралу.
Я погодився і допоміг адаптувати роботу, позаяк вона не була задумана мною, як монументальний твір. Сьогодні розпочато роботи над муралом.
Ну, що ж, друзі, пропоную разом спостерігати за процесом реалізації проекту та очікувати на результат 🙂 . Фотоматеріали люб’язно погодилась надавати куратор проекту», – написав Олег Шупляк.