В селі Рай Бережанського району нещодавно закінчилася реконструкція парку. Працівники водного господарства очистили від зарослів місцеве озеро та відновили джерело, – пишуть Тернополяни.
Читайте також
Перегляньте також:
- У Бережанах відзначили 83-ті роковини з дня смерті Богдана Лепкого
- Діти військових з Чортківської громади повернулися з відпочинку у Франції
– Протягом червня-серпня 2017 року на замовлення Бережанської міської ради Бережанське міжрайонне управління водного господарства виконувало земляні роботи по очистці водойми-джерела, яке протікає на території дендрологічного парку місцевого значення в селі Рай. Спеціалістами проведено очистку каскаду ставків від зарослів, відремонтовано гідротехнічну споруду та частково проведено благоустрій парку, – повідомляють в прес-службі Тернопільського облводресурсів.
Згодом джерело урочисто освятили. Всіх охочих запрошують відвідати Раївський парк та спробувати чисту джерельну воду.
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/10/12/1dcbc19ebdcac87bacd0a996af5ed33d.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/10/12/42693bf9680dc8c41674d22d6be3d53e.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/10/12/97fce65ae2cab06034377cc8fda4f7e2.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/10/12/22952c5c32bc2f32da3e603d033c2891.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/10/12/a9792dd90e99b999a131c97b78e5b44a.jpg)