У вівторок, 10 жовтня, майстер виробничого цеху «погоріла» на хабарі. Вона вимагала від студентки 1500 тисячі гривень взамін за зарахування виробничої практики. Дівчину обурила така пропозиція вирішення проблеми і вона написала заяву до прокуратури. Наступного дня майстра впіймали на “гарячому”, тобто під час передачі хабара, – пише Реально.
Проте Реально з власних джерел стало відомо, що все відбувалося у Вищому професійному училищі ресторанного бізнесу та торгівлі. Саме тому, де минулого року директор Каплун ставив студентів на коліна. Саме тому, яке прогриміло своїми “неординарними” викладацькими методами на всю країну.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ