На Чортківщині чоловік пішов по гриби і в нього стався інсульт

Опубліковано:
12 Жовтня, 2017 о 09:13

75-річний житель села Переходи Михайло Говда вийшов з дому 9 жовтня близько 13:50 години в ліс по гриби та не повернувся. Разом з родичами його розшукували правоохоронці.

Працівникам поліції вдалося розшукати пенсіонера в лісі. У чоловіка стався інсульт, тому він самостійно не міг потрапити додому. Поліцейські викликали швидку. Зараз чоловік перебуває у районній лікарні. Ним опікуються медики.



За матеріалами відділу комунікації поліції Тернопільської області

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #інсульт, #ліс, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #розшук, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі
Вуличне радіо




Статті
Інтерв'ю
«За рекламу я беру по-божому, потрошки». Священник-блогер з Тернопільщини Олексій Філюк про «різдвяні гріхи» та забобони
12:09, 24 Грудня, 2025

«За рекламу я беру по-божому, потрошки». Священник-блогер з Тернопільщини Олексій Філюк про «різдвяні гріхи» та забобони

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: