З 15 жовтня жителям Тернопільщини призначатимуть субсидії на iндивiдуальне опалення
З 15 жовтня жителям Тернопільщини призначатимуть субсидії на iндивiдуальне опалення. Раніше для домогосподарств, де встановлене індивідуальне опалення, опалювальний період тривав з 1 жовтня до 30 квітня, проте, враховуючи погодні умови, мешканців майже не користувалися опаленням з 1 жовтня. Це призводило до збільшення сум невикористаних субсидій. Тому, у 2017-2018рр. рішення щодо тривалості опалювального сезону для господарств з централізованим опаленням, прийматимуть органи місцевого самоврядування. А для власників індивідуального опалення, субсидію нараховуватимуть з 15 жовтня до 15 квітня.
Вважають, що такі зміни сприятимуть ефективному та раціональному використанню енергоресурсів, та для становленню України енергонезалежною. Про це повідомляють в управління соціальної політики Тернопільської облдержадміністрації.
Останні новини:
- У Тернополі відвідувачка магазину привласнила залишений продавчинею телефон
- Комісія облради підтримала Рік Леся Курбаса та Олени Кульчицької на Тернопільщині
- Асоціація міст України попереджає про повну катастрофу зупинки подачі води у містах. Відкрите звернення до Президента
- У Тернополі співробітники ТЦК мобілізували недієздатного чоловіка з інвалідністю