Близько опівдня 11 жовтня на лінію “102″ надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду з потерпілими. При в’їзді у Чортків зіткнулися іномарка та рейсовий автобус, – пише Терноград.
На місце аварії виїжджала слідчо-оперативна група. За попередньою інформацією, водій автомобіля Hyundai Accent, виїждаючи з другорядної дороги на головну, врізався в громадський транспорт.
Перегляньте також:
- Молодий водій з Тернопільщини потрапив у ДТП, де загинув чоловік
- Смертельна аварія у Тернополі: загинув мотоцикліст
Автобус рухався головною дорогою. Водій стверджує, що іномарка раптово виїхала і намагалася проскочити попереду нього. Загальмувати кермувальник автобуса не встиг і уникнути зіткнення не вдалося.
В результаті ДТП водій Hyundai Accent загинув на місці пригоди. На момент аварії в салоні автобуса перебувало 15-20 пасажирів. Ніхто не постраждав.
Триває слідство.