Батьки тернопільських школярів активно обговорюють відмову приймати до навчальних закладів учнів, які не пройшли вакцинації проти кору. Частина жителів міста категорично проти такої ініціативи, а частина – «за», особливо ті, чиї діти мають відповідні щеплення.
Читайте також
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Я мати другокласниці, у моєї Оленки є щеплення проти кору і я вважаю рішення, не приймати на навчання учнів без вакцинації, – правильним, адже ми мусимо якось убезпечити наших діток від недуги, яка переноситься і лікується досить складно. Якщо моїй дитині зробили цю прививку і ніяких негативних наслідків після цього не було – то чому інші батьки не можуть цього зробити? Гадаю, що всі школярі мають бути в однакових умовах», – розповідає тернополянка Марія.
«А я абсолютно проти вакцинації, я не довіряю вакцинам, адже неодноразово траплялися випадки, коли щеплення суттєво шкодило дітям, були навіть летальні наслідки. Я вважаю, що краще дитині зміцнювати імунітет вітамінами, правильним харчуванням, частими прогулянками та іншими методами, але обійтися без вакцинації. А щодо навчання – моя дочка, як і кожен громадянин України, має право на освіту, і ніхто не може позбавити її цього права. Тому, на мою думку, ці нововведення неправильні та суперечать закону «Про освіту», – зазначає тернополянка Світлана.