enerhetyk-ua Вуличне радіо

«Я паркуюсь, як мудак»: Таксист з Тернополя зайняв місце для інвалідів (Фото)

Опубліковано:
7 Жовтня, 2017 о 21:22

Тернополянин сфотографував, як водій таксі порушує правила паркування. Тернополянин виклав світалини у соцмережі “Фейсбук” у спільноті “Я паркують як мудак”.

 
“Головний інвалід Тернополя. Сільпо, Петлюри. Водія немає. На удари машина не реагує”, – написав автор фото Vasyl Bodnarchuk.



Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #мудак, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #парковка, #таксі, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі





Статті
Інтерв'ю
Тетяна Федорів
21:38, 5 Вересня, 2025

Історикиня та краєзнавиця Тетяна Федорів розповіла про всесвітньовідому письменницю, яка народилась в Збаражі

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: