3 жовтня у селі Кам’янки Підволочиського району водій трактора Булат, перебуваючи під «мухою», зіткнувся з мотоблоком. Після чого, сам з місця пригоди втік у сусіднє село. Там, не довго думаючи, заснув у кущах неподалік дороги.
Однак поліцейським вдалося його розшукати та оштрафувати. Горе-водій отримав аж три адмінпротоколи: за керування напідпитку, з’їзд з місця ДТП та керування напідпитку.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ