Перепалка і непорозуміння у міськраді Тернополя закінчилася тим, що Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Тернопільській, Івано-Франківській, Хмельницькій та Чернівецькій областях Володимир Шевченко написав заяву до поліції. Про прецедент він повідомив у себе на сторінці.
«Написав заяву в поліцію щодо подій з охороною міської ради. Вказав в ній що був на початку присутній депутат міської ради Назар Зелінка який власне теж пояснював охоронцю що останній порушує закон не допускаючи нашу групу з 5 чоловік. Олександр Богомол до уваги. Чесно не розумію як ці люди взагалі тендер на охорону отримали???», – повідомив Володимир Шевченко.
Перегляньте також:
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
- Із 26 липня на деяких вулицях Тернополя буде ускладнений рух автомобілів