Компанія «Агропродсервіс» відома своїми соціальними ініціативами в галузі спорту. Підтримка футбольної команди «Агропродсервіс-ветеран» та обласного відділення Федерації кік-боксингу України дають свої результати.
Так, nернопільський кікбоксер Максим Грейцар став чемпіоном Європи. Хлопець під час бою переміг свого суперника нокаутом. Ще один тернопільський спортсмен Данило Рибченко на цьому ж чемпіонаті виборов срібну медаль. Про це повідомляє сайт компанії.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова, генеральний директор компанії «Агропродсервіс» голова обласної федерації кікбоксингу Іван Чайківський привітав спортсменів із досягненнями та вручив їм грошові нагороди.
Черговим кроком в розвитку кік-боксингу області може стати відкриття філій Федерації у районах.
Футболісти також показали вищий клас своєї майстерності. Під час розіграшу кубку України з футзалу серед команд-ветеранів «40+», команда «Агропродсервіс-ветеран» дійшла до фіналу та впевнено обійшла команду «Динамо-Суми» з рахунком 6:1 і виграла кубок України у Першій лізі.
Команда «Агропродсервіс-ветеран» вже неодноразово показувала свій професіоналізм на різних змаганнях. Зокрема, у 2016 році команда увійшла до вісімки кращих команд всеукраїнського чемпіонату з міні-футболу, а в лютому цього року наші футболісти здобули першість у змаганнях за Кубок міського голови польского міста Плонськ. – зазначають на сайті компанії.