Очільник міста Сергій Надал під час традиційного ранкового об’їзду поспілкувався з мешканцями вулиці Макаренка, 6. Там триває капітальний ремонт прибудинкової території.
Зокрема, заплановано відремонтувати проїжджу та пішохідну ділянки і облаштувати екопарковку. Роботи обіцяють завершити у жовтні.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
– У мешканців є побажання, щоб збільшити кількість місць для паркування автотранспорту. Саме тому разом з проектантами та підрядниками обговорили, як, у межах допустимих норм, провести роботи та облаштувати додаткові паркомісця. При цьому мешканці згідні частково долучитися до фінансування даного виду робіт, – розповідає міський голова.