На «Святі файних мрій» гідно пофестивалили (Фоторепортаж)
У неділю, 17 вересня, в селі Августівка Козівського району відбувся фестиваль «Свято файних мрій» організоване агрохолдингом “Мрія”.
Читайте також
Дійство відбувалося поблизу малинника СОК “Файна поляна” і тривало з обіднньої пори до 21.00. Фестивалила велика кількість людей з навколишніх сіл, а також багато з Тернополя і інших населених пунктів області.
Для гостей фестивалю було: виступи народних колективів і естрадних виконавців, безкоштовне частування, ярмарок народних умільців та майстер-класи ремесел, виставка сільгосптехніки і дегустація малини. Для діток організували веселі розваги – атракціони, конкурси, анімацію, а також зоокуточок і кінні прогулянки. Підлітки могли спробувати свої сили на скеледромомі і повправлятися зі стрільби з лука.
Поряд діяв пластовий табір.
На завершення фестивалю відбувся запальний агро-рок-концерт від легендарного гурту Los Colorados.
Останні новини:
- На Тернопільщині оштрафували лікарку, яка продавала довідки ВЛК
- Історикиня та краєзнавиця Тетяна Федорів розповіла про всесвітньовідому письменницю, яка народилась в Збаражі
- Молодий водій з Тернопільщини потрапив у ДТП, де загинув чоловік
- У Тернополі працює Парк ліхтарів: світлові фігури просто неба