У Тернополі знову зацвіли каштани
Хто сказав, що осінь – пора стиглих плодів, коли все жовтіє і в’яне? Природа б’є усі стереотипи і нівелює дослідження вчених. На вулиці Чорновола у Тернополі зацвіли каштани.
На фоні пожовклих дерев, білі свічечки-суцвіття, обрамлені зеленими листочками виглядають досить незвично і красиво. До слова, квітучі каштани восени у нашому місті вже стають звичним, хоча й поодиноким явищем. Їх можна побачити вже кілька років поспіль.
Фото: Анастасія Квітковська
Проте така аномалія аж ніяк не тішить науковців. Адже два цвітіння на рік виснажують рослину і, найімовірніше, навесні вона вже не зацвіте. Фахівці називають таке явище другою вегетацією. Зазвичай каштани цвітуть у травні-червні.
Останні новини:
- Кілограм психотропів і Telegram-канали: на Тернопільщині ліквідували наркомережу
- Тернопільська облрада об’єднала три заклади позашкільної освіти в один центр
- Кіберполіція Тернопільщини попереджає про шахрайство під час покупок в інтернеті
- У Тернополі через спеку обмежать рух великогабаритного транспорту