Веслувальниця з Тернополя Тетяна Єднак привезла золоті та срібну медалі з чемпіонату України. Змагання проходили в Полтаві. Командний чемпіонат України з веслування на байдарках і каное зібрав найталановитіших спортсменів з усієї України.
Вихованка КДЮСШ з водних видів спорту та обласної школи вищої спортивної майстерності Тетяна Єднак перемогу Тетяна виборола в байдарці-одиночці на дистанціях 500 та 200 метрів. А на 1000-метрівці наша землячка лише трьома десятими секунди поступилася спортсменці з Полтави Діані Свірідовій і посіла друге місце. Загалом у цьому спортивному сезоні Тетяна Єднак із чемпіонатів та Кубків України привезла десять нагород: дві золоті, шість срібних та дві бронзові медалі.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ