В останній день літа на весільний рушничок стали відома в Тернополі журналістка, радіоведуча, засновниця інтернет-газети “Доба”, медіа-тренер, туристка, мандрівниця, прихильниця здорового способужиття і просто прекрасна жінка Зоряна Биндас та та прекрасний чоловік і геніальний програміст Євген Мельниченко.
Місцем проведення свята молодята обрала ресторан «Бухта бар» на березі тернопільського ставу. Саме там виклали імпровізовану весільну арку, де провели церемонію.
Перегляньте також:
- Перекривають рух у центрі міста, бо одружується другий син ексмера Тернополя Андрій Заставний
- Замість весілля – похорон: наречена Віталія Малюка зробила фотосесію в памʼять про загиблого коханого
На фото, які виклали в мережі друзі Зоряни, лише найближчі люди.
Tenews приєднується до вітань і бажає новоспеченому подружжю, аби їх сімейний човен мирно плив над бурхливими хвилями життя. У спину лише дме попутній вітер, небо над ними буде мирним, а погода погідною та сонячною!