Порошенко сам купує зброю й передає її армії
- Опубліковано: Новини Тернопілля
- —
- 1 Вересня, 2017 о 12:27
Президент Петро Порошенко витрачає власні кошти на придбання зброї, яку передає Збройним силам України, – пише Українська правда.
Про це повідомляють ресурс Ukrainian military pages та народний депутат Володимир Ар’єв.
“Серед переданої допомоги автомобілі, бронежилети, спорядження, форма, теплі речі, а також 100 снайперських комплексів, у складі: 82-х 7-62-мм карабінів Z-10 (308 Winchester) та 18 гвинтівок Savage під набій 338 Lapua Magnum, оптика, далекоміри та десятки тисяч набоїв”, – уточнює видання.
21 серпня під час візиту президента до 3-го окремого полку спецпризначення, який дислокується у Кропивницькому, командир полку передав Порошенку символічний подарунок із гільзами від набоїв випущених з цих гвинтівок, з прізвищами загиблих побратимів, зазначає ресурс.
У свою чергу, Ар’єв прокоментував цю публікацію у Facebook словами про те, що “у 2015 році компанія Порошенка віддала на відновлення ЗСУ 350 млн грн”.
Фонд Петра Порошенка у травні звітував про те, що за 2014-2016 роки пожертвував понад 700 мільйонів гривень на благодійність, із них половину нібито витратили на потреби армії, а ще 350 мільйонів – на соціальні та інфраструктурні проекти.
11:26, 11 Січня, 2026
18:57, 8 Січня, 2026
23:05, 6 Січня, 2026