Читайте також
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
За словами епідеміологів, перебіг захворювання у більшості пацієнтів є легким. З-поміж юних пацієнтів – більшість є відвідувачами дитячих виховних закладів.
– Хворіють в основному діти від двох до десяти років. Симптомами хвороби є підвищення температури тіла, почервоніння горла та висипи на долонях і ступнях. Джерелом інфекції є хворі або вірусоносії (заражені особи без проявів інфекції). Механізм передачі – повітряно-краплинний, фекально-оральний (передається через інфіковану воду, продукти харчування), – кажуть медики.
В інших районах Тернопільської області наявності вірусу Коксакі у дітей не виявили.