Вже цієї п’ятниці перший раз у перший клас в області піде на півтори тисячі учнів більше, ніж торік. За словами начальника обласного управління освіти, Тернопільщина готова до нового навчального року, однак чи на всі 100%, дізнаєтеся із сюжету телеканалу ІНТБ.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Курсанти ЗСУ під керівництвом досвідчених інструкторів навчаються за стандартами НАТО