Вдалось натрапити на цікаве відео міста Тернополя в 1954 році. В нашій країні середина 50-х років характеризувалася, з одного боку, посиленням впливу тоталітаризму, а з іншого – виникненням необхідності принципових змін в усіх сферах життя суспільства. На середину 50-х років Україна займала вагоме місце в народногосподарському комплексі СРСР. Особливого розвитку набули машинобудування, металургія та легка промисловість.

5 березня 1953 р. помер Й. Сталін. Проте з його смертю не зникли сталінізм і тоталітаризм, які пустили в суспільстві глибоке коріння.На короткометражному відео про місто Тернопіль можна розгледіти такі сюжети, як: 1.Загальний вигляд міста. 2.Вулиці, площі, парки, сквери міста. 3.Будівлі кінотеатру, бібліотеки, Будинку піонерів, магазинів. 4.Пам’ятник Богдану Хмельницькому. Будівництво будинків.

Звукова доріжка на відео відсутня. Оператором відео є З.Чернявський.

Приємного перегляду.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #відео, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #ретро, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”
09:15, 22 Травня, 2024

У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”

Блоги

ТОП новини тернопільщини: