Одна з крадіжок сталася 21 серпня близько 18 години в піцерії «Наша піцерія» на вулиці Степана Бандери. Тернополянка сіла повечеряти, а свою сумочку повісила на спинку стільця. Невідомий непомітно витяг із сумки гаманець. у тернополянки гаманець. Однак його зафіксувала камера відеогнагляду.
Перегляньте також:
- У Тернополі пропала 12-річна дівчинка
- Автoмoбiль Nissan Navara для викoнaння бoйoвих зaвдaнь oтримaлa 105-тa бригaдa ТРО, – Сергiй Нaдaл
В об’єктив камери спостереження потрапив ще один злодій. Того ж дня біля торгово-розважального закладу «Подоляни» злодюжка поцупив гаманець з дитячого візочка. Його власниця в цей час витягувала малюка з салону авто.
Поліцейські просять допомогти розшукати крадіїв. Якщо ви впізнали зловмисників, телефонуйте у Тернополі (0352) 27-11-70; 098 81-28-810.
За матеріалами відділу комунікації ГУНП в Тернопільській області