Тернопіль відвідали учасники культурного товариства «Просвіта» з Аргентинської Республіки. Під час зустрічі з міським головою Сергієм Надалом вони обговорили напрямки співпраці у культурній, освітній та економічній сфері.
Як зазначив очільник міста, ця співпраця дасть новий стимул для економічної, культурної та освітньої співпраці між містами.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/08/21/25f08291fa60cd7f2d2b7c3eaa0a2d87.jpg)
– Дякую віце-президенту Міжнародної торгової палати ICC-UKRAINE Тарасу Демкурі за організацію зустрічі та співпраці з нашими новими партнерами з Аргентини. Також очікуємо у жовтні на візит мера аргентинського міста Апостоліс для офіційного підписання Меморандуму про партнерство між містами, – повідомив Сергій Надал.
До слова, українське культурне товариство «Просвіта» — культурно-освітня організація української діаспори в Аргентині, що діє з 1924 року. Організація ставить собі на меті згуртування українців та їхніх нащадків серед аргентинського суспільства, популяризацію української культури.