У зв’язку із нещодавньою відставкою головного аграрія області Віталія Луя, виконувати обов’язки директора департаменту агропромислового розвитку Тернопільської ОДА наразі призначили Володимира Стахіва, який до цього був заступником Віталія Луя, – пише Галас.
Читайте також
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Подейкують, що Віталій Луй із державної служби влаштувався на роботу в ПАП «Агропродсервіс», керівником якого є Іван Чайківський.
Нагадаємо, Віталій Луй очолював департамент АПР більше року. Основними засадами його діяльності були розвиток села та створення кооперативів, дрібних та середніх сільськогосподарських підприємств, підтримка фермерів і тваринницької галузі. Водночас, Віталій Луй вважав, що майбутнє за сільськогосподарськими обслуговуючими кооперативами – СОКами, які допоможуть підвищити зайнятість на селі та дозволять людям самостійно заробляти гроші. За період його діяльності найбільше пожвавлення у створенні СОКів було на Кременеччині, а також у Бережанському та Козівському районах.