З початку року на Тернопільщині працевлаштували 209 демобілізованих військових. Із них четверо отримали одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності, одинадцятеро осіб отримали роботу за умови компенсації роботодавцям витрат єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, 36 – повернулися на військову службу за контрактом.
Читайте також
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Крім того, 63-ом військовим надали тимчасові місцями праці. Також професійне навчання пройшли 62 колишніх бійців, семеро з них здобували спеціальність тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва, п’ятеро – електрогазозварника і стільки ж- робітника фермерського господарства, двоє – кухаря, один військовий – фах електромеханіка з ліфтів. Про це повідомили в обласному центрі зайнятості.