Двоє тернополян прославилися оригінальним способом відпочинку. Купа піску скинута при дорозі при в’їзді на масив Дружба в Тернополі стала чудовою альтернативою елітарним закордонним пляжам, – пише Місто.
Правда, така локація не дає можливості часто купатися – до безпечних ділянок озера йти досить-таки далеченько. Ну, що ж. Побажаємо новим героям Інтернету приємного відпочинку.
Перегляньте також:
- Діти військових з Чортківської громади повернулися з відпочинку у Франції
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2017/08/15/5684ae054957f1f0f34cc97da379f976.jpg)