У відомому пісенно-творчому фестивалі «Яблуневий Спас», що за добре усталеною традицією вже втретє відбувається на Гусятинщині у селі Яблунів, взяли участь поети літературного об’єднання, яке працює при Тернопільській обласній організації НСПУ. Всі вони друзі Івана Кушніра, якому належить ідея фестивалю і який є активним учасником літоб’єднання. Представив літераторів їхній багаторічний наставник – письменник Зіновій Кіпибіда.
Учасників фестивалю привітали голова Тернопільської письменницької організації Олександр Смик та начальник обласного управління культури Григорій Шергей.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Фото: Валентина Семеняк