Масову загибель риби у ставку за межами населеного пункту с. Шимківці на території Колодненської сільської ради Збаразького району виявили інспектори Державної екологічної інспекції у Тернопільській області у результаті перевірки оперативної інформації. На гарячу лінію Інспекції надійшло звернення від підприємця, що орендує даний став.
Читайте також
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Результати відібраних проб води на визначення причини загибелі риби показали нестачу кисню у воді. Даний факт, а також відсутність притоку у ставок імовірно і спричинили загибель риби, пише ekoinspternopil.
Під час маршрутного методу підрахунку загиблої риби виявлено: карась сріблястий – 110 штук, плітка – 3800 штук, короп – 30 штук, щука – 11 штук, товсто лоб – 6 штук та окунь – 200 штук.
Матеріали за даним фактом скеровано до управління державного агентства рибного господарства у Тернопільській області для вжиття заходів відповідно до компетенції.