Голова асоціації ОСББ Тернополя, депутат Тернопільскої міської ради Сергій Лупак варжений робою патрульної поліції Тернополя. Чоловік викликав патрульних, щоб ті зафіксували знищення газону автомобілями які припарковані на зеленому покритті. І на здивування депутата в нього почали вимагати документи, що то газон, – пише Реально.
Читайте також
Перегляньте також:
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
Виходить що всі острівки трави в Тернополі які не мають документу що то газон є місцями для паркування автомоблів.