Тепер вже заступник міського голови Івано-Франківська, а до того голова Тенрнопільської обласної ради і народний депутат України Олексій Кайда одружився із начальницею відділу юридичної та кадрової роботи Тернопільської облради 33-річною Наталією Дубас. Для екс-нардепа цей шлюб третій.
Першою дружиною Олексія Кайди стала 46-річна Оксана Багнюк-Кайда. Прожив із нею 18 років. Мають спільного сина 20-річного Богодара. Зараз він навчається у Львівській політехніці. Вдруге взяв за дружину олімпійську чемпіонку Олену Підгрушну, 30 років. Їхній шлюб тривав три роки. Спільних дітей не мали.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ