З 23 по 28 серпня у Тернополі триватимуть святкові заходи з відзначення Дня Державного Прапора, 26-ої річниці Незалежності та 477-ої річниці Дня міста.
Хедланером до Дня Незалежності стане рок-гурт «Мотор’Ролла», який виступатиме на Театральному майдані 24 серпня, а опісля на острівці Чайка на молодь чекає «Open air» за участю кращих діджеїв України.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
25-27 серпня у місті відбудеться Чемпіонат Світу з водно-моторного спорту у класі F500 та Чемпіонат Європи у класах F250 та F125. На тернополян та гостей міста також чекають перегони за Кубок Європи від міського голови Тернополя у класі S550.
27 серпня на Набережній ставу відбудеться концерт тернопільських гуртів та хедлайнера вечора – гурту «Kozak System». У цей же день у парку Національного відродження співатиме народний артист України Степан Гіга.
Детальнішу програму можна побачити на сайті міської ради.