У Тернопіль привезли перші місця з 66 чемпіонату Європи з автомодельного спорту
На 66 чемпіонаті Європи з автомодельного спорту, який пройшов з 2 по 6 серпня у місті Стрий на Львівщині, тернополянин Андрій Якимів у особистому заліку зайняв два перших місця у першому та третьому класах.
Його машинки розвинули швидкість відповідно 261.222 км год та 294.111 км год. Чемпіонат зібрав команди з 13 європейських країн. Кордодром стадіону “Сокіл” постійно приймає змагання різного рівня. Автомодельний спорт відноситься до технічних видів спорту. Машинки по черзі змагаються долаючи коло за колом. Технічні характеристики своїх машин Андрій Якимів вдосконалює вже декілька років поспіль. І недарма. У Стрию йому вручили ще одну важливу відзнаку – сертифікат про світовий рекорд, який був встановлений у березні місяці в Австралії – тоді машинка Андрія розвинула швидкість 300.953 км год.
Наступний чемпіонат з автомодельного спорту пройде у німецькому Ганновері. Увесь цей час українська команда володітиме кубком Європи, який вибороли у цих змаганнях. А кубок 66 чемпіонату завоювали естонські спортсмени.
Останні новини:
- Арбітр з Теребовлі Ігор Садковський судитиме матчі Першої ліги чемпіонату України з футболу
- У Берем’янському каньйоні на Тернопільщині зафіксували чорного лелеку та рідкісні види чапель
- У Тернополі медики провели складну малоінвазивну операцію з видалення аденоми гіпофіза
- «Зелена картка» у 2026 році: яких помилок водії найчастіше припускаються до перетину кордону