9 серпня близько 18-00 на лінію «102» від мешканця обласного центу надійшло повідомлення про аварію. Він повідомив, що на Бродівській сталася ДТП: зіткнулися БРДМ і тролейбус
Читайте також
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
На місце пригоди виїхали поліцейські. За попередніми даними водій громадського транспорту не надав перевагу у русі бойовій машині, яка належить одному з підрозділів поліції в області. і Що примітно, БРДМ рухався у супроводі поліцейського авто з увімкненими проблисковими маячками та звуковим сигналом.
Ніхто з учасників автопригоди не постраждав.