Тернополян атакують небезпечні комахи
За один день 2 серпня рятувальники тричі залучалися для зняття осиних гнізд з будинків. Комахи оселилися на зовнішній стіні будинку на вулиці Миру, 3 в Тернополі та в гаражному приміщенні на вулиці Громницького, 1.
Цього ж дня в селі Великі Бірки Тернопільського району рятувальники знімали гніздо шершнів із горища будинку в дачному кооператив «Енергетик». Рятувальники працювали в захисних костюмах. Вилучені гнізда з небезпечними комахами вивезено за межі житлової зони.
В упралінні ДСНС застерігають: якщо поряд оселилися оси, шершні, чи інші небезпечні комахи – не чіпайте їх, а краще звернуться за допомогою до рятувальників. Не провокуйте комаха на напад, не робіть різких рухів. Агресію в комах може викликати різкий запах парфумів, бензину, алкоголю. Також їх приваблює яскравий одяг та запах солодощів. Користуйтеся засобами, які відлякують комах – репелентами.
За матеріалами управління ДСНС в Тернопільській області
Останні новини:
- Голова Збаразького суду Андрій Левків задекларував Tesla та Hyundai за 1,7 млн грн
- Українська випічка в печі і в духовці: що змінилося, а що залишилось?
- Тернопільський академічний драмтеатр запрошує 28 березня глядачів на нове сценічне прочитання «Лісової пісні» Лесі Українки
- Під час відпустки зупинилося серце воїна з Чортківщини Михайла Безкоровайного