Тернопільського криміналіста-пияка уже звільнено
Експерта-криміналіста Збаразького відділення поліції уже звільнили. Наказ про це підписав начальник ГУНП в Тернопільській області Олександр Богомол. Він заявив, що дискредитувати звання поліцейського у його відомстві не буде ніхто і будь-якого порушника чекає негайне звільнення, – пише Тернопільська Липа.
Окрім цього, за відсутність контролю за підлеглими про неповну посадову відповідність попереджені начальник Збаразького відділення поліції та його заступники.
Останні новини:
- Як повернутись з СЗЧ через Армію+ в елітні підрозділи
- Чому тарифи на воду зафіксували на рівні 2022 року та як це вдарило по бюджетах громад у 2026-му
- Студенти ТНПУ дослідили басейн річки Дзвинячка під час комплексної гідрологічної практики
- Скандал на Тернопільщині через використання двомовної пісні Монатика на випускному