Сьогодні, 2 серпня, – працює сесія Тернопільської обласної ради.
Відповідно до розпорядження голови Тернопільської обласної ради Віктора Овчарука сьогодні, 2 серпня, відбудеться 6 пленарне засідання п’ятої сесії Тернопільської обласної ради.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Депутати в Микулинцях проголосували за забруднення річки Серет
Напередодні голови фракцій, які представлені в облраді, погодили перелік питань порядку денного засідання. Там близько 80 питань, які є важливими для життєдіяльності області.
Про порядок денний сесії Тернопільської обласної ради за посиланням.