1 серпня в Тернопільському Прес-клубі відбулась прес-конференція на тему: «Літній пожежонебезпечний період 2017». Працівники Управління ДСНС України у Тернопільській області проінформували журналістів про ситуацію з пожежами у Тернопільській області. – повідомляє Управління ДСНС у Тернопільській області.
Читайте також
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
На організованій прес-конференції начальник Управління ДСНС України у Тернопільській області полковник служби цивільного захисту Віктор Маслей, начальник Державної екологічної інспекції у Тернопільській області Едуард Ференц та заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Тернопільської ОДА Василь Кічак зустрілися з представниками засобів масової інформації та розповіли про пожежонебезпечний літній період та ситуацію у Тернопільській області.
Журналістами наголосили на зростанні пожежних ризиків екосистем у літній період, а також виокремили небезпеки та наслідки від пожежі. Експерти зауважили, що існує багато екологічних аспектів, зокрема те, що люди палять траву та рослини має свої наслідки, як для природи, так і для безпеки людей. Варто пам’ятати, що зараз у розпалі жнивна кампанія, тому аграріям треба бути особливо обережними. Оскільки, на жаль, випадків пожежі на полях останнім часом дуже багато. Днями у с.Великі Гаї загорілося пшеничне поле.