У Тернополі провели ІІ всеукраїнський турнір з міні-футболу та І всеукраїнський турнір з настільного тенісу серед організацій, які належать до управління Державного агентства автомобільних доріг України. Загалом за першість боролися 23 команди футболістів та тенісисти із 14-ти областей. На переможців чекали кубки, медалі та грамоти.
«Змагання мені сподобалися, панувала така дружня атмосфера і здорова конкуренція. Я брала участь у турнірі з настільного тенісу. У цьому виді спорту я не довго, але мені було цікаво помірятися силами зі своїми колегами-дорожниками з інших областей. Наступного року обов’язково знову братиму участь у цих змаганнях», – каже учасниця змагань із Вінниці Ірина.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Дорожників, які долучилися до турніру, забезпечили проживанням, харчуванням, а також для них організували екскурсії Тернополем. Минулого року такого чемпіонату в Україні не проводили. Вперше він відбувся у 2015 році в Одесі.
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/07/31/406f7ffdd5301760acac62818c4ebcfc.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/07/31/46cca5a8bc3ba9415e82e3873fa3217f.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/07/31/ca47562e718944b60241610643753fdd.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/07/31/5ac01ab019bbba58a018a3c563d37cfc.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/07/31/54f36d46e22163302e4ad8c6d13bfa35.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/07/31/289d9970522a0c323b73fdb675958ae0.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/07/31/063c0d73eeebe7f3db530e321f70e638.jpg)