Заворушників під Тернопільською міською радою покарають
Під міською радою знову була штовханина, димові шашки та перцевий газ. Між представниками ВО «Свобода», які організували акцію «Місцеві ради проти зради», та депутатами інших партій розпочався конфлікт. Один з депутатів отримав тілесні ушкодження.
Читайте також
Представники «Свободи» разом з парцівниками приватнох охоронної фірми заблокували вхід у фойє на першому поверсі міської ради і вибірково спускали туди людей. Інформація про вибиті двері не підтвердилася.
Порушники громадського порядку під стінами міської ради будуть притягнуті до відповідальності – заявив начальник ГУНП в Тернопільській області Олександр Богомол. Їхні особи уже встановлені. Події кваліфікували за статтею 296 частина 2 ККУ – хуліганство, вчинене групою осіб. Санкція статті передбачає покарання обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на строк до чотирьох років.
За матеріалами сайту Досьє 102.
Останні новини:
- Масована атаки рф по Україні 22 жовтня: почали аварійно вимикати світло
- Роз’яснення від «Тернопільобленерго»: яка різниця між аварійними та погодинними відключеннями світла
- Потяг з евакуйованими мешканцями Донеччини прибув на Тернопільщину
- Агент ФСБ з Тернополя коригував ракетні удари по енергетичних об’єктах