7 серпня у селі Лішня Кременецького району поблизу цілющого джерела на честь святої праведної Анни відбудеться освячення каплиці-пантеону Героїв АТО. Богослужіння очолить архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор, – пише Тернопільська єпархія УПЦ КП.
Після Божественної літургії владика Нестор разом із духовенством відслужить водосвятний молебень і заупокійну літію на братській могилі борців за волю України, котрі поклали життя у визвольних змаганнях, Другій світовій війні та війні з російським агресором на Донбасі.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Запрошуємо до участі в урочистих заходах.
Архієрейське Богослужіння розпочнеться о 9 годині.
Перша історична згадка про це місце датується 1625 роком. Біля джерела стояла дерев’яна капличка у якій знаходилася фігура святої Анни. Комуністичною владою капличку було розібрано та спалено. У 1991 році святиню було відновлено та освячено 7 серпня, у день Успіння Святої Праведної Анни. У 2010 році тут було освячено хрест та камінь під будівництво духовного комплексу.