У п’ятницю, 28 липня, пройде шістнадцята сесія Тернопільської міської ради. Відповідне розпорядження підписав міський голова Тернополя Сергій Надал.
На порядку денному заплановано ряд важливих для життєдіяльності міста питань. Зокрема, серед найважливіших питань: «Про внесення змін до рішення міської ради від 02.06.2017р. № 7/15/4 “Про затвердження угоди на співфінансування проекту «Реконструкція гідротехнічних споруд веслувального каналу та будівництво центру веслування та водних видів спорту з інфраструктурою «Водна арена Тернопіль» в м. Тернополі на 2017 рік», «Про надання дозволу комунальному підприємству «Тернопільводоканал» на отримання овердрафту», «Про внесення змін до Статуту комунального підприємства теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» Тернопільської міської ради» та ін.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Детальніше ознайомитися зі списком питань, які планують розглянути на сесії можна ТУТ.